KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13272339
nr 1327 2339
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -40, vårvinter, 25x32 cm
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:57:03
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr